Lista produktów marki Senactive

Senactive to polski producent łóżek i materacy z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Jeżeli potrzebujesz komfortowego, długiego i zdrowego snu, to produkty Senactive polecamy Ci z ręką na sercu. To pewny i sprawdzony wybór!

„Senactive – materace do spania i kochania” to ceniony polski producent łóżek i materacy. Firma istnieje na rynku od 16 lat podczas których osiągnęła wiele sukcesów nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej. Marka stawia na wysokiej jakości produkty do sypialni, które mają zapewnić wygodny i zdrowy sen przez lata. Materace Senactive to tuż marka sama w sobie. Znakiem rozpoznawczym Senactive jest stosowanie najwyższej klasy materiałów zarówno do produkcji materaców jak i łóżek.

Materace Senactive dostępne są w wielu odmianach i seriach. Producent oferuje między innymi wysokiej klasy materace piankowe o siedmiu strefach twardości, dwustronne materace modułowe, a także klasyczne materace sprężynowe – typu Bonell i kieszeniowego.  

Senactive łóżka traktuje równie poważnie jak materace, co zobaczyć można w katalogu producenta.  W szerokiej ofercie gotowych posłań, a także akcesoriów łóżkowych, takich jak stelaże, poduszki, prześcieradła czy wezgłowia, każdy fan spania znajdzie coś dla siebie. Tapicerowane łóżka Senactive to nie tylko zdrowy odpoczynek, ale przede wszystkim piękna ozdoba każdej sypialni.