Całkowity termin realizacji zamówienia

Termin realizacji zlecenia w naszym sklepie uzależniony jest od ilości składanych zamówień w danym okresie u producenta. Standardowy czas dostawy jest widoczny w karcie produktu. Termin ten może ulec nieznacznemu wydłużeniu w okresie przedświątecznym jak i po świątecznym - prosimy mieć to na uwadzę decydując się na złożenie zamówienia. Zamówienia w sklepie Najtansze-meble.pl realizowane są od 3 do 28 dni roboczych.

Czas dostawy produktu

Niezależnie od gabarytów paczki i jej masy czas dostawy wynosi od 1-2 dni roboczych. W dniu wysyłki informujemy każdego klienta o numerze listu przewozowego. Za wyraźną zgodą klienta możemy również przekazać jego nr telefonu firmie kurierskiej. Przesyłki wielkogabarytowe realizowane są przez firmę specjalizującą się w transporcie mebli Suus Rohlig, zaś te o mniejszych rozmiarach wysyłamy kurierem DHL, POCZTĄ POLSKĄ oraz INPOST.

Sposób zabezpieczenia towaru

Wieloletnie doświadczenie w branży meblowej pozwoliło nam opracować specjalny, hermetyczny sposób pakowania każdego produktu niezależnie od jego wielkości.

Daje to gwarancję, że każdy produkt dotrze do Państwa w idealnym stanie. Jako formę zabezpieczenia stosujemy m.in czarną folię stretch i taśmę bindującą.

Dodatkowo przesyłki o dużych rozmiarach wysyłamy na specjalnie do tego przystosowanych paletach.

Koszty dostawy

Koszty dostawy produktu są uzależnione od ich gabarytów. Możemy pochwalić się bardzo korzystnymi stawkami za dostawę paczek dużych jak i małych. Informacja o całkowitym koszcie dostawy jest widoczna w karcie produktu i na etapie złożenia zamówienia ( w koszyku ). Jednocześnie informujemy, że przy zamówieniach powyżej 3000 zł oferujemy darmową dostawę towaru na terenie kraju niezależnie od jego wielkości i ilości paczek.

Dostawa nie obejmuje wniesienia towaru do domu / mieszkania. 

Na życzenie klienta możemy zorganizować także transport indywidualny samochodem ciężarowym z usługą wniesienia oraz montażu - dotyczy do zamówień powyżej 5 tyś zł. Realizujemy także zlecenia zagraniczne, które są wyceniane indywidualnie.

Informacje dodatkowe

- kurier nie ma obowiązku wnoszenia towaru;
- Niestety nie mamy możliwości umówienia dostawy NA KONKRETNĄ GODZINĘ ( o godzinie dostawy decyduje kurier i z nim należy się w tej sprawie kontaktować );
- informujemy klienta ( telefonicznie lub mailowo )  o dostawie z 2-dniowym wyprzedzeniem;
- płatność przy odbiorze towaru tylko gotówką;
- w przypadku nieuzasadnionej odmowy przyjęcia towaru od kuriera klient ponosi wszystkie koszty związane z transportem przesyłki.