Dane właściciela serwisu:

Właścicielem strony Najtansze-meble.pl jest spółka MT Meble Spółka z.o.o z siedzibą w Garbowie. Szczegółowe dane dotyczące spółki:

REGON: 061715131

NIP: 7133087357

KRS: 0000519111

Miejscowość: Garbów

Adres/Ulica/nr domu: Cukrowa 8

Kod pocztowy: 21-080

O Nas

Jesteśmy firmą działającą w branży meblowej od 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie, a przede wszystkim pasja oraz zamiłowanie do urządzania wnętrz sprawiały, że stopniowo i  sukcesywnie zdobywaliśmy zaufanie klientów w Polsce południowo-wschodniej. Dynamiczny rozwój firmy i rozwój rynku usług internetowych sprawił, że podjęliśmy decyzję o stworzeniu sklepu internetowego Najtańsze-meble.pl. Oferujemy w nim renomowane i cieszące się uznaniem klientów produkty najlepszych polskich producentów meblowych.

Cele firmy

Długoterminowa współpraca z największymi producentami europejskimi jak również wspieranie mniejszych, lokalnych kontrahentów doprowadziło do zyskania rzeszy zaufanych klientów. Naszym celem jest świadczenie usług na możliwie najwyższym poziomie. Dbamy o kontakt z klientem, jakość oferowanych produktów, a także szybką realizację zlecenia.

Jak sama nazwa wskazuje pragniemy oferować Państwu produktu w możliwie najlepszych cenach z poszanowaniem zasad konkurencji. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo zarówno meble systemowe jak i tapicerowane, a sklep został zaprojektowany tak, by intuicyjnie, wygodnie i bezproblemowo przeprowadzić przez cały proces zakupu. Jeżeli na jakimkolwiek etapie użytkowania sklepu mają Państwo problemy - prosimy o kontakt.

Nasze sklepy stacjonarne :

https://mt-meble-salon-meblowy-markuszow.business.site/?utm_source=gmb&utm_medium=referral

https://www.brw.pl/siec-sprzedazy/salon,mt-meble,zwolen,689.html

Menu