Ławy

Aktywne filtry

Ława Arosa

Ława Arosa

Cena od: 389,22zł
Bari ława

Bari ława

Cena od: 536,52zł
Porto ława

Porto ława

Cena od: 221,61zł
Nepo ława

Nepo ława

Cena od: 186,01zł
Ława Calpe

Ława Calpe

Cena od: 289,52zł
Ława Yoop

Ława Yoop

Cena od: 377,52zł
Ława Snow

Ława Snow

Cena od: 395,12zł
Ława Heda

Ława Heda

Cena od: 264,52zł
Ława Bergen

Ława Bergen

Cena od: 328,41zł
Ława Balin

Ława Balin

Cena od: 328,41zł

Jeszcze do niedawna wydawało się, że klasyczne stoliki kawowe wyprą z rynku ławy. Jak pokazują jednak najnowsze trendy moda retro zawsze powraca, także w branży meblowej. Ławy rozkładane wracają do łask klientów i znów znajdują uznanie w ich oczach. Dlaczego? Wydaje się, że wszystko wynika z uniwersalności jaką niesie za sobą zakup tej klasy mebla. Ławy do salonu pod względem funkcjonalności i praktyczności przebijają modne stoliki kawowe.

Oczywiście względy estetyczne, ergonomia powierzchni użytkowej i cena wciąż stoją po stronie zalet stolików do kawy, ale jeżeli aspekty te nie są dla nas najważniejszym kryterium przy zakupie powinniśmy wybrać właśnie drewniane lub szklane ławy. Definicja ławy niezależnie od tego czy jest to model rozsuwany, rozkładany, ani bez względu na to z jakiego materiału została stworzona (szkło, drewno) jest identyczna. Ławy pokojowe to tak de facto rodzaj niskiego stołu, zazwyczaj w kształcie prostokąta.

Praktyczność ławy sprowadza się do tego, że można podawać na niej kawę, a nawet posiłki. Bez problemu zmieścimy na niej także dekoracje czy ozdoby do salonu, a nawet bukiet pachnących kwiatów. Warto w tym miejscu zerwać z łatką starych, niemodnych i ciężkich drewnianych ław, które Polacy masowo ściągali do kraju jeszcze za czasów PRL-u. Współczesne nowoczesne ławy to meble wykonane z najwyższej jakości drewna, a przy tym sporo lżejsze od poprzedniczek z dawnej epoki. W ofercie naszego sklepu można znaleźć także eleganckie, szklane ławy dedykowane do mieszkań w nowym budownictwie.

Nowoczesne ławy do salonu posiadają regulowaną wysokość blatu, co jest przydatne zwłaszcza podczas posiłków. Podnoszone ławy cieszą się obecnie dużym uznaniem wśród klientów. Ławy rozkładane zapewniają z kolei dużą przestrzeń blatu, co sprawia, że możemy wykorzystać je nawet podczas organizacji domowych imprez. Dodatkowo warto zaznaczyć, że produkty z tej kategorii dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, a ponadto wykonane z różnej klasy materiałów, co oznacza, że każdy niezależnie od budżetu, który posiada znajdzie ławę na miarę swoich oczekiwań i możliwości finansowych.Porady blogowe dotyczące kategorii Ławy:

Praktyczne i nowoczesne: stoliki i ławy do salonu?

Ławy