Marki

B
Black Red White

Black Red White

Black Red White to największy producent mebli nie tylko w Polsce, ale także jeden z wiodących w Europie. Firma z ponad 30 letnim stażem, która szturmem podbija kolejne zagraniczne rynki. Meble Black Red White to jakość za przystępną cenę.

BogFran

BogFran

Bog-Fran to producent mebli z Podkarpacia. Specjalizuje się w projektowaniu kuchni i zestawów pokojowych. Meble Bog Fran wyróżnia ładne, nowoczesne wzornictwo i minimalistyczny, skandynawski styl. Meble klasy medium za rozsądne pieniądze!

D
Drewmix

Drewmix

Drewmix to wiodący producent stołów i krzeseł kuchennych. Te meble to opcja do domu jak i branży hotelarskiej czy gastronomicznej. Co wyróżnia meble Drewmix? Nowoczesny design, lite drewno i wysoka jakość wykonania!

F
Fadome

Fadome

Fadome to rodzinna firma z 30 letnim doświadczeniem na rynku. Meble Fadome z wysokiej klasy płyty laminowanej, które cechuje niezwykle nowoczesny design. Piękne fronty, wysokiej klasy uchwyty czy dbałość o detale - to znak Fadome.

Forte

Forte

Forte to firma, której specjalnie przedstawiać nie trzeba. Meble Forte to pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych, co przekłada się na eksport do ponad 40 krajów na całym świecie. Kolekcje Forte uznawane cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

H
Halmar

Halmar

Halmar to importer mebli z Dalekiego Wschodu. Meble Halmar to produkt dostosowany dla każdej grupy klientów, zarówno tych medium, jak i premium. Cechą wyróżniająca meble jest unikalny styl, dobra jakość materiałów i dbałość o detale.

M
Mebel Bos

Mebel Bos

Interesująca kolorystyka, unikalny design, praktyczne rozwiązania - to tylko niektóre cechy, które wyróżniają tego producenta. Mebel Bos to prosta forma i styl nie do podrobienia, który sprawdzi się we wnętrzach nowoczesnych i klasycznych.

S
Senactive

Senactive

Senactive to polski producent łóżek i materacy z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Jeżeli potrzebujesz komfortowego, długiego i zdrowego snu, to produkty Senactive polecamy Ci z ręką na sercu. To pewny i sprawdzony wybór!

Stolar

Stolar

Producent mebli tapicerowanych i gotowych zestawów. W ofercie firmy Stolar znajdziemy całą gamę mebli do różnego typu pomieszczeń. Stolar specjalizuje się w meblościankach i systemach meblowych,  a także szafach przesuwnych.

W
Wersal

Wersal

Wielkopolski producent mebli Wersal działa w branży już od ponad 30 lat. Marka cieszy się dużym zaufaniem klientów choćby ze względu na własne, autorskie rozwiązania. Meble Wersal to doskonałe materiały, naturalne tkaniny. To meble klasy Premium.