Dostępny
Dostawa: 59 zł

Materac Agena

974,25 zł 1 299,00 zł -25%
0 1 2 3 4
  • -25%
Dostępny
Dostawa: 59 zł

Materac Alya

999,00 zł
0 1 2 3 4
Dostępny
Dostawa: 59 zł

Materac Armus

249,00 zł
0 1 2 3 4
Dostępny
Dostawa: 59 zł

Materac Irys

799,00 zł
0 1 2 3 4
Dostępny
Dostawa: 59 zł

Materac Multi

749,25 zł 999,00 zł -25%
0 1 2 3 4
  • -25%
Dostępny
Dostawa: 59 zł

Materac PREMIA

539,10 zł 599,00 zł -10%
0 1 2 3 4
  • -10%

Materace do spania od BRW to gwarancja jakości i udanego wypoczynku. 

Materace do spania BRW w Najtansze-meble.pl

Od wielu lat współpracujemy z wiodącą prym na rynku wnętrzarskim marką Black Red White. W naszej ofercie znajdziesz zarówno meble do każdego pomieszczenia, jak i materace BRW. Są to produkty, które z pewnością pomogą Ci w zapewnieniu sobie solidnego odpoczynku. Wybierając materace z kolekcji Black Red White nie obudzisz się więcej ze zmęczeniem ani z bólem pleców. BRW materace do spania to długoletnie produkty, które zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, wykorzystując innowacyjne sposoby.

Materace BRW doskonale sprawdzą się zarówno do sypialni, jak i do młodzieżowego pokoju. Najtansze-meble.pl zapewniają szeroki wybór dostępnych wymiarów oraz rodzajów materaców, dlatego z pewnością każdy znajdzie odpowiedni produkt dla siebie. BRW materace do spania zapewniają także odpowiednie podparcie dla kręgosłupa. Można także wybrać różne rodzaje twardości, dzięki czemu możesz dokładnie dostosować materac do swoich oczekiwań i wymagań. 

Warto wspomnieć, że wszystkie materace BRW cechują się doskonałą cyrkulacją powietrza oraz higroskopijnością. Odpowiednia cyrkulacja zwiększa higieniczność materaca, jednocześnie zapobiegając pojawianiu się wgłębień oraz odkształceń. Ma to pozytywny wpływ na jakość oraz zdrowotność snu. Dostępne w naszej ofercie BRW materace do spania są także odporne na wilgoć, dzięki właściwej higroskopijności. Zapobiega ona wchłanianiu się mokrych substancji w głąb materaca, co stanowi prewencję zagnieżdżania się bakterii, lubiących wilgotne środowiska. 

BRW materace do spania - piankowy, czy sprężynowy?

BRW materace do spania dzielą się na materace piankowe oraz sprężynowe. Niegdyś częściej wybieranymi modelami były materace sprężynowe, ponieważ pianka uważana była za delikatny oraz szybko niszczący się surowiec. Natomiast sprężyny kojarzyły się z głośnym uginaniem się pod ciężarem użytkownika. Z biegiem lat jednak można śmiało powiedzieć, że oba modele znacznie poprawiły się pod względem jakości. 

Materace do spania BRW piankowe odznaczają się wysoką trwałością oraz wytrzymałością przy codziennym użytkowaniu. Dzięki temu zapewniają zdrowy odpoczynek nawet po wielu latach. Materace BRW w pianki są niezwykle lekkie, co znacznie upraszcza proces przeprowadzek lub chociażby sprzątania. Niezależnie od wagi użytkownika gwarantują równomierne rozłożenie całego ciężaru ciała, jednocześnie idealnie dopasowując się do jego sylwetki. Dzięki temu materace do spania BRW zapewniają idealne podparcie każdej fizjologicznej krzywizny naszego ciała. 

Rywalem materaca piankowego od zawsze jest materac sprężynowy. BRW materace do spania z wypełnieniem w postaci sprężyn kiedyś kojarzone były tylko z hałasem oraz drutami, jednak z biegiem lat to podejście diametralnie się zmieniło. Nowoczesne modele wypełnione są odpowiednią ilością innowacyjnych sprężyn, które są ze sobą połączone lub pracują niezależnie. Nowatorska technika produkcji sprawiła, że drgania sprężyn ograniczone są jedynie do obszarów, w jakich znajduje się ciało użytkownika. 

Warto wspomnieć, że materace sprężynowe cechują się niezwykłą wytrzymałością oraz odpornością. Doskonale pasują do łóżek dwuosobowych, zapewniając komfort snu obu użytkownikom. BRW materace wyposażone są w sprężyny odginające się tylko po jednej stronie, nie wpływając na spokojny sen drugiej osoby. Świetnie sprawdzą się także u osób o większej wadze. Mają wysoką elastyczność punktową, dlatego wybierając BRW materace do spania gwarantujesz sobie podparcie od karku aż po kość ogonową. 

BRW materace, czyli jaki rozmiar wybrać? 

Odpowiednią metodą, z której pomocą z pewnością wybierzesz odpowiedni materac, jest dokładne zmierzenie łóżka. Dzięki temu unikniesz problemu zbyt małego lub zbyt dużego materaca. Jeżeli jednak dopiero wybierasz łóżko, to warto zapytać sprzedawcy lub sprawdzić na stronie internetowej, jakie wymiary materaca będą pasowały do niego najlepiej. Należy pamiętać, że łóżka jednoosobowe oraz dwuosobowe znacznie różnią się wymiarami, dlatego wybierając BRW materace trzeba wziąć tę kwestię pod uwagę. 

Istnieją jednak pewne normy, które mają zastosowanie w niektórych przypadkach. Do jednoosobowego łóżka najczęściej najlepiej sprawdzą się BRW materace do spania o wymiarach 90 × 200 cm. Jest to optymalna wielkość, która zapewni wygodny odpoczynek oraz możliwość zmiany pozycji podczas snu. Świetnie sprawdzi się zarówno u dzieci, jak i u młodzieży oraz dorosłych. Warto wspomnieć, że maluchy uwielbiają spać z zabawkami, dlatego z pewnością ucieszą się z możliwości obłożenia się nimi przed snem. 

Wymiary łóżek dwuosobowych natomiast dosyć mocno się wahają. Minimalna szerokość to 140 cm. BRW materace do spania posiadają zarówno mniejsze, jak i większe warianty wymiarowe. Najczęściej wybieranym i najbardziej polecanym wymiarem jest materac o szerokości 160 cm. Pozwoli on obu osobom solidnie się wyspać i swobodnie zmieniać pozycję. Można także wybrać większe BRW materace do spania, które zapewnią maksimum komfortu, jak na przykład materac 180 lub 200 cm szerokości. Idealnie sprawdzą się dla osób, których maluch często śpi z rodzicami. Sprawdź najczęściej wybierane przez klientów materace BRW o wymiarach:

Menu