Krzesło Gent

D09-TXK_GENT/2-TX100-1-TK1082

Krzesło Gent – miejsce dla każdego członka rodziny

Krzesło Gent - dostępne wybarwienie: dąb stirling, tkanina: TK1082.

Więcej szczegółów

Czas realizacji : 7-14 dni roboczych

271,20zł

-20%

339,00zł

Dodaj do listy życzeń

System Gent to połączenie klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami

Nowoczesna stylistyka nie musi przemawiać do wszystkich, natomiast nowoczesne technologie powinny sprawdzić się u każdego. Stylistyka mebli bazuje na rysunku słojów drewna i jego wyrazistej fakturze w efektownym kolorze dąb stirling. Pogrubiane boki korpusu, uchwyty w kolorze stali oraz przeszklone fronty ze szkła hartowanego dodają wyrazu konstrukcji. Lekko wysuwane szuflady i płynnie otwierane fronty są zasługą markowych akcesoriów. Różnorodność brył dostępnych w kolekcji Gent daje ogrom możliwości kreowania unikalnych aranżacji domowych wnętrz.

Krzesło Gent – miejsce dla każdego członka rodziny

Kolekcja Gent w wybarwieniu ciepłego dębu rozkocha w sobie miłośników stylowych i modnych wnętrz.

- Tworzysz aranżację jadalni? Przyjrzyj się krzesłom, to na nich będziesz siedzieć podczas posiłków, gry w szachy i plotek ze znajomymi. Krzesło Gent, dzięki prostej konstrukcji oraz tapicerce, wpisze się w wiele stylowych aranżacji oraz znajdzie wielu zwolenników.

Prosty stelaż wykonano z drewna litego w ciepłym wybarwieniu dąb stirling.

Siedzisko i oparcie uzupełnione pianką, pokryto tapicerką w ciemnym kolorze TK1082. Szukasz innej opcji kolorystycznej? Sprawdź możliwości wg wzornika wybarwień i tkanin Trax (dostępny w salonach).

- Ozdobą krzesła i podkreśleniem elegancji jest efektowne zwieńczenie oparcia.

- Wśród elementów kolekcji Gent znajduje się wiele, zróżnicowanych brył, które możesz swobodnie ze sobą zestawiać i tworzyć wyjątkowe aranżacje swojego domu lub mieszkania.

Wysokość96 cm
Szerokość44 cm
Głębokość50 cm
Waga9kg

Podobne produkty