Łóżka 3 piętrowe

Aktywne filtry

Jest 20 produktów.

Modne i funkcjonalne łóżka 3-piętrowe

Meblowanie pokoju dziecięcego, to nie lada wyzwanie. Szczególnie wtedy, gdy powierzchnia do ustawienia mebli jest niewielka. Łóżko 3 piętrowe do pokoju dziecięcego, to niekonwencjonalne i wygodne rozwiązanie. Taki mebel sprawdza się nie tylko przy trojaczkach, ale również jeśli posiadamy dzieci w różnym wieku, śpiące w tym samym pokoju. Łóżka trzypiętrowe to wyjątkowo funkcjonalne meble. Przed dokonaniem wyboru, zapraszamy do zapoznania się z modelami dostępnymi w naszym sklepie najtańsze-meble.pl. Prezentowane przez nas 3 piętrowe łóżka, wykonane są z litego drewna lub metalu.

3-piętrowe łóżka dla dziewczynek

Oferta naszego sklepu obejmuje wiele różnych modeli łóżek 3 piętrowych. Posiadamy modele drewniane, malowane w odcieniach różu, bieli i fioletu. Metalowe 3 piętrowe łóżko z naszej oferty, to mebel niesamowicie wytrzymały i solidny. Gustownie dogięta rama sprawia, że produkt ten nie tylko pełni funkcję wygodnego miejsca do spania, ale również ozdoby pokoju dziecięcego. Łóżko 3 piętrowe z naszej oferty, ma możliwość personalizacji zgodnie z własnymi oczekiwaniami. Niektóre modele na dolnym piętrze posiadają siedzisko lub kanapę. Inne zaś, skonstruowane są tak, że dwa górne piętra wyposażone są w materace, zaś dolne mieści podwójne biurko.

Łóżka trzypiętrowe - świetne rozwiązanie w pokoju dzieci

Każdy rosnący mały człowiek marzy o odrobinie prywatności i przestrzeni, którą będzie mógł samodzielnie rozporządzać. Co jednak w przypadku rodziców trojga dzieci, którzy nie mogą pozwolić sobie na zapewnienie osobnych pokoi dla każdego z nich? Z pomocą przychodzą łóżka 3 piętrowe, które z pewnością rozwiążą kwestię brakującego miejsca. Pozwoli wygospodarować odrobinę prywatności dla rosnących maluchów, równocześnie dając im świetne miejsce do nocnego wypoczynku. Nowoczesne łóżka trzypiętrowe to produkty wysokiej jakości, które nie tylko spełniają swoją podstawową funkcję, ale także świetnie wyglądają.

Łóżko trzypiętrowe dla małych pomieszczeń

Obecnie produkty dla dzieci przechodzą szczegółową kontrolę pod kątem jakości oraz tego, czy są wykonane z materiałów nietoksycznych i przyjaznych środowisku. Wszystkie 3 piętrowe łóżka z naszej oferty zostały skrupulatnie wyselekcjonowane po to, aby zapewnić najmłodszym bezpieczeństwo i zdrowy sen. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, gdzie znajdą Państwo łóżka 3 piętrowe wykonane zarówno z drewna, pokrytego przyjaznymi dla środowiska lakierami, jak i 3 piętrowe łóżka metalowe zapewniające stabilność podczas użytkowania.

Menu