Komody

Aktywne filtry

Braga komoda

Braga komoda

Cena od: 611,32zł
Arosa komoda

Arosa komoda

Cena od: 747,32zł
Gent komoda

Gent komoda

Cena od: 495,72zł
Gent komoda

Gent komoda

Cena od: 563,72zł
Gent komoda

Gent komoda

Cena od: 291,72zł
Gent komoda

Gent komoda

Cena od: 713,32zł
Gent komoda

Gent komoda

Cena od: 1189,32zł
Boca komoda

Boca komoda

Cena od: 499,00zł
Bari komoda

Bari komoda

Cena od: 1019,32zł
Bari komoda

Bari komoda

Cena od: 781,32zł
Bari komoda

Bari komoda

Cena od: 713,32zł
Byron komoda

Byron komoda

Cena od: 747,32zł
Byron komoda

Byron komoda

Cena od: 563,72zł

Jeżeli szukasz funkcjonalnych, ale także uniwersalnych i praktycznych mebli do salonu to komody będą tutaj doskonałym rozwiązaniem. Komody do salonu bez wątpienia nadają specyficznego uroku, a także charakteru każdemu wnętrzu. Podobnie jak szafki pozwalają zaoszczędzić sporo miejsca, a także przechowywać dużą ilość rzeczy. Nowoczesne komody, a także zastosowane w nich funkcjonalne rozwiązania pozwolą nam archiwizować akcesoria, dekoracje, albumy czy pamiątki.

Komody pokojowe to skarbnica skrytek, dzięki którym możemy uporządkować wiele cennych rzeczy. Lekkość i designerski wygląd - to z pewnością cechy, które wyróżniają nowoczesne komody do salonu. Ich zastosowaniem może być także to, że możemy postawić na niej telewizor, radio czy głośniki. Nie ulega wątpliwości, że komoda do salonu to także element dekoracyjny. Dobrze wybrany mebel z pewnością podkreśli charakter aranżowanego pomieszczenia. Trzeba pamiętać także, że ta grupa mebli sprawdzi się także w sypialni, pokoju dziecka czy łazience.

W przypadku wyboru komody warto zwrócić uwagę na materiał z którego są wykonane. Komody na wysoki połysk często wykorzystujemy jako podstawkę pod telewizor lub przy aranżacji nowoczesnego wnętrza np w stylu skandynawskich. Często będąc u znajomych widzimy nowoczesne białe komody pod tv, które świetnie komponują się dla powierzchni loftowych. Z kolei dla klasycznych rozwiązań optymalnych rozwiązaniem będą komody drewniane z dębu, sosny, orzechu czy innego gatunku drewna. Komody z drewna, choć dużo droższe, cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród klientów, głównie ze względu na solidność, która wiąże się z inwestycja na wiele lat.

Ciekawe, wręcz nieszablonowe rozwiązania możemy zastosować w pokoju naszych dzieci. Komody młodzieżowe dobrze skomponowane z meblami do pokoju dziecka, mogą ewidentnie poprawić wygląd wnętrza tego pomieszczenia. Podobnie rzecz ma się z komodami dla dzieci, które dadzą nam możliwość sprawnego schowania wszystkich zabawek w jednym miejscu. Coraz częściej klienci sięgają również po komody z przewijakiem, które są prawdziwym zbawieniem dla młodych matek. Dwa ostatnie typy to komody do przedpokoju i łazienkowe, również bardzo praktyczne rozwiązania, które pomogą nam uporządkować wiele rzeczy.

Porady blogowe dotyczące kategorii Komody:

Kolekcja Hey od Forte

Komody do każdego stylu aranżacji wnętrz


Komody