Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Lista produktów marki Halmar

Halmar to importer mebli z Dalekiego Wschodu. Meble Halmar to produkt dostosowany dla każdej grupy klientów, zarówno tych medium, jak i premium. Cechą wyróżniająca meble jest unikalny styl, dobra jakość materiałów i dbałość o detale.

Firma meblowa Halmar obecna jest na polskim rynku już zgoła 30 lat, dostarczając estetyczne i praktyczne meble. Halmar nie jest jednak bezpośrednio producentem mebli. Głównym obszarem działalności firmy jest import i dystrybucja detaliczna mebli z Indii, Chin i szeroko pojętego „Dalekiego Wschodu”.

Przedsiębiorstwo meblarskie Halmar posiada również rozbudowaną ofertę produktów, które produkowane i dostarczane są przez uznanych, krajowych producentów mebli. Dzięki takiemu działaniu, marka Halmar zdobyła popularność, oferując meble dostosowane nawet do najbardziej wymagających potrzeb konsumentów, a przy tym atrakcyjne cenowo.

Firma prowadzi sprzedaż stacjonarną w dwóch sklepach zlokalizowanych na terenie Stalowej Woli – salon meblowy Halmar CENTRUM oferujący sprzedaż mebli klasy premium oraz salon meblowy Halmar PLUS, którego asortyment stanowią meble popularnych producentów.

Meble Halmar - katalog i produkty - dostępne są w naszym sklepie internetowym – Najtansze-Meble.pl. W skład oferty wchodzą między innymi meble do salonu Halmar, meble kuchenne oraz biurowe. Szeroki asortyment stołów i krzeseł może zostać bez problemu dopasowany do każdego pokoju dziennego czy kuchni, natomiast meble młodzieżowe Halmar – fotele biurowe, łóżka i biurka - to propozycja zarówno dla pokoju dziecka jak i nastolatka.