Szafa Boston

Szafa Boston

Cena od: 1150,00zł
Szafa Dubaj

Szafa Dubaj

Cena od: 1699,00zł
Szafa Lotos

Szafa Lotos

Cena od: 1350,00zł
Szafa Malibu

Szafa Malibu

Cena od: 1480,00zł
Szafa Monako

Szafa Monako

Cena od: 1299,00zł

Lista produktów marki Stolar

Producent mebli tapicerowanych i gotowych zestawów. W ofercie firmy Stolar znajdziemy całą gamę mebli do różnego typu pomieszczeń. Stolar specjalizuje się w meblościankach i systemach meblowych,  a także szafach przesuwnych.

Stolar to producent mebli dobrze znany na rynku krajowym. Nic w tym dziwnego, ponieważ „meble Stolar” to marka sama w sobie. Funkcjonalne, nowoczesne o wysokiej estetyce – niezależnie czy chodzi o meble tapicerowane czy zestawy meblowe do przedpokoju, salonu czy sypialni wszędzie tutaj Stolar gra pierwsze skrzypce.

W ofercie producenta znajdują się zarówno meble do wnętrz nowoczesnych jak i o bardziej tradycyjnej aranżacji. Przekrój produktów w katalogu producenta jest duży. Meble Stolar to między innymi meblościanki i systemy mebli segmentowych, łóżka, komody oraz meble tapicerowane – fotele, pufy, sofy, narożniki.

Na szczególną uwagę zasługują autorskie rozwiązania marki, jeśli chodzi o szafy przesuwane. Produkty tego typu, markowane logiem Stolar, można spotkać w wielu hotelach o podwyższonym standardzie. Eleganckie szafy przesuwane swoją użyteczność pokazują w domowym zaciszu. Solidnie wykonane szyny pozwalają na bezawaryjny ruch drzwi przesuwanych i ich bezawaryjność nawet przez wiele lat. Zastosowanie systemów dużych luster sprawia, że szafy Stolar skutecznie powiększają każdą przestrzeń.

W ofercie sklepu meblowego Najtansze-Meble.pl znajda państwo zarówno kolekcje mebli Stolar, jak i pojedyncze sztuki oferowane przez tego producenta. Gorąco zachęcamy do prześledzenia bieżących nowości i przecen na szafy i pozostałe meble Stolar.