Lista produktów marki Fadome

Fadome to rodzinna firma z 30 letnim doświadczeniem na rynku. Meble Fadome z wysokiej klasy płyty laminowanej, które cechuje niezwykle nowoczesny design. Piękne fronty, wysokiej klasy uchwyty czy dbałość o detale - to znak Fadome.

Elegancja, nowoczesność, ciekawy design – tak w skrócie można opisać wyroby producenta mebli Fadome z miejscowości Złotniki pod Opolem. Rodzinna firma z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku, skierowana jest na produkcję niedrogich, a przy tym ciekawych wizualnie produktów meblarskich.

Charakterystyczne dla marki
Fadome jest nowoczesny charakter produkowanych mebli oraz stosowanie wysokiej jakości płyty laminowanej. Na uwagę zasługuje również fakt, że producent nie zapomina o detalach, takich jak oryginalne fronty, czy wysokiej jakości uchwyty. Niezależnie czy mamy do czynienia z zestawami meblowymi Fadome do kuchni, salonu czy sypialni – wszystko jest perfekcyjnie dopasowane i tworzy elegancki obraz.

Meble Fadome świetnie pasują do wnętrz w stylu skandynawskim oraz o minimalistycznym charakterze. Docenią je zwłaszcza osoby, dla których stoły, krzesła czy regały to cos więcej, niż tylko kolejne kawałki drewna. Wysoka użyteczność i designerski styl, które charakteryzują wyroby Fadome to murowany przepis na piękne wnętrze.

Fadome w ofercie posiada wiele typów mebli segmentowych, które znajdą przeznaczenie zarówno w salonie, kuchni czy sypialni. Ciekawie prezentują się również meble młodzieżowe oraz kolekcje uniwersalne. Do najpopularniejszych serii zaliczyć należy: Fadome Africa, Latino i Eternity. Są to bez wątpienia meble nowej generacji.