Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Lista produktów marki Drewmix

Drewmix to wiodący producent stołów i krzeseł kuchennych. Te meble to opcja do domu jak i branży hotelarskiej czy gastronomicznej. Co wyróżnia meble Drewmix? Nowoczesny design, lite drewno i wysoka jakość wykonania!

Drewmix to fabryka mebli, która powstałą w 1992 roku i od tego czasu sukcesywnie pnie się po drabinie sukcesu w swojej branży. Wszystko dzięki stawianiu na nowoczesne technologie i wysokiej specjalizacja produkcji. Obecnie Drewmix to czołowy producent stołów i krzeseł, posiadający w ofercie zarówno meble do domu, biura, a także dla branży gastronomicznej oraz dedykowane hotelarstwu. Drewmix krzesła i stoły produkuje bazując na litym drewnie oraz wysokiej jakości okleinie. Sprawia to, że meble tego producenta mają klasyczny charakter i wnoszą do wnętrza tradycyjne ciepło,  przy tym są solidne i nie ulegają niszczeniu przez lata.

Drewmix - fabryka mebli stawia nie tylko na prostotę i trwałość swoich produktów, ale także automatyzację procesów, dzięki którym klienci otrzymują najwyższej klasy produkt szybko i tanio. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu i na bieżąco automatyzowanym procesom zarządzania produkcją w zakładzie Drewmix,  krzesła i stoły z logo producenta są niedrogie i dobrze przyjmowane na krajowym rynku.

Jeśli poszukują Państwo krzeseł i stołów do wnętrza mieszkania, trudno o lepsze miejsce niż Drewmix - Fabryka Mebli. Wielkopolskie Kępno to miejsce, które producent obrał za swoja główną siedzibę, natomiast meble Drewmix kupią Państwo w naszym sklepie internetowym Najtańsze-Meble.pl.