Biurko Calpe

Biurko Calpe

Cena od: 835,12zł
Biurko HEY

Biurko HEY

Cena od: 518,32zł
Biurko HUD

Biurko HUD

Cena od: 615,12zł
Biurko Snow

Biurko Snow

Cena od: 588,72zł
Biurko Yoop

Biurko Yoop

Cena od: 500,72zł

Lista produktów marki Forte

Forte to firma, której specjalnie przedstawiać nie trzeba. Meble Forte to pięć nowoczesnych zakładów produkcyjnych, co przekłada się na eksport do ponad 40 krajów na całym świecie. Kolekcje Forte uznawane cieszą się dużym zainteresowaniem klientów.

Firma meblowa Forte to jedna z najnowocześniejszych i najprężniej rozwijających się firm meblarskich w tej części Europy. Pierwsza fabryka polskich mebli spod marki Forte mieściła się w Ostrowie Mazowieckim. Istniejący od 27 lat na rynku producent mebli Forte, posiada obecnie pięć, zaawansowanych technologicznie zakładów w Polsce. Meble Forte eksportowane są do ponad 40 krajów w Europie i na świecie, a sama firma zatrudnia 4000 wyspecjalizowanych pracowników, tworzących ponad 1400 nowych wzorów mebli rocznie.

Strefa mebli Forte to nie tylko produkcja, ale przede wszystkim potężna sieć sprzedaży. Salon meblowy Forte znaleźć można większości polskich miast, a sprzedaż marki szacuje się na ponad 3,5 mln sprzedanych mebli rok do roku, przy czym brane są pod uwagę zarówno sklepy stacjonarne jak i internetowe współpracujące z marką.

Kolekcje mebli Forte cieszą się wśród naszych klientów dużą popularnością. Na uwagę zasługują tu zwłaszcza meble do salonu Forte, jak kanapy, sofy, fotele i inne meble tapicerowane, a także meblościanki i całe systemy meblowe. Forte to sprawdzony producent mebli, którego jakość wyrobów stanowi solidną reklamę polskich firm produkujących meble.

Najlepsze wypoczynkowe i użytkowe meble Forte – sklep internetowy Najtansze-Meble.pl!