Jak urządzić nowoczesny salon?
Pokój dzienny pełni wiele ról w domu. Jedną z nich jest funkcja reprezentatywna. Podpowiadamy jak urządzić nowoczesny salon, aby był piękny i funkcjonalny
Jak designersko urządzić mieszkanie po skandynawsku?
Stylu skandynawski jest obecnie na topie. Nic więc dziwnego, że coraz trudniej nadać własnym czterem ścianom nieco oryginalności przy jednoczesnym zachowaniu zasad "hygge". Podpowiemy, jak przy wykorzystaniu designerskich mebli, dodać skandynawskiemu mieszkaniu nieco klasy.
Nowoczesne krzesła do kuchni. Jakie wybrać?
Nowoczesne krzesło do kuchni to istotny element jej wyposażenia. Przedstawiamy propozycje ciekawych krzeseł kuchennych różnego rodzaju - od drewna po plastik.
Designerskie sofy, które szybko pokochasz
Sofy designerskie to meble z duszą, które nie tylko ozdobią salon, ale będą pełnić wiele innych funkcji. Sprawdź najlepsze sofy designerskie do nowoczesnych wnętrz, w których z pewnością się zakochasz
Zasady dobrego designu, o których warto pamiętać
Dobry design to nie tylko meble inspirowane. Wystrój wnętrza wymaga przestrzegania kilku prostych zasad. Nie są one ani skomplikowane, ani wymyślne, ale zastosowanie się do nich powoli urządzić designerskie wnętrze idealne. Zapraszamy!
Showing 1 do 5 of 67 (1 Pages)