Sprawdzone triki na zwiększenie optyczne przestrzeni domu
Pokój, pokojowi nie równy. Każde pomieszczenie można powiększyć i wcale nie musi oznaczać to kucia ścian. Pokażemy sprawdzone triki na zwiększenie optyczne przestrzeni domu przy pomocy odpowiednio dobranych kolorów i mebli.
Jak wybrać fotel do salonu?
Wygoda czy komfort? Wybór idealnego fotela nie jest prostą sprawą. Podpowiemy na co zwrócić uwagę i jakie nowoczesne fotele do salonu są obecnie najpopularniejsze.
Jak urządzić mieszkanie w stylu retro?
Zawsze mamy sentyment do lat młodzieńczej beztroski. Dla jednych to smak oranżady, dla innych widok mebli z epoki. Podpowiemy jak wzorując się na meblach z lat 50, 60 i 70-tych, urządzić mieszkanie w stylu retro.
Meble niezbędne w przedpokoju
Przedpokój stanowi zwykle wstęp do królestwa domowego miru. To to tutaj przechowywana jest odzież wierzchnia i obuwie. Ze względu na ograniczenia miejsca, warto dobrze przemyśleć jakie meble i dodatki umieścić w przedpokoju.
Najważniejsze zasady industrialnego wystroju mieszkania
Industrialne wnętrza maja swoje zasady. Dobór odpowiedniego rodzaju mebli to jeden z czynników , ale nie jedyny. Warto poznać wszystkie najważniejsze zasady industrialnego wystroju mieszkania czy domu, aby otrzymać wyjątkową przestrzeń mieszkalną.
Showing 1 do 5 of 82 (1 Pages)