Meble niezbędne w przedpokoju
Przedpokój stanowi zwykle wstęp do królestwa domowego miru. To to tutaj przechowywana jest odzież wierzchnia i obuwie. Ze względu na ograniczenia miejsca, warto dobrze przemyśleć jakie meble i dodatki umieścić w przedpokoju.
Najważniejsze zasady industrialnego wystroju mieszkania
Industrialne wnętrza maja swoje zasady. Dobór odpowiedniego rodzaju mebli to jeden z czynników , ale nie jedyny. Warto poznać wszystkie najważniejsze zasady industrialnego wystroju mieszkania czy domu, aby otrzymać wyjątkową przestrzeń mieszkalną.
Top 5 designerskie hokery do salonu z jadalnią
Hokery do salonu z jadalnią to propozycją, która sprawdzi się przede wszystkim w nowoczesnej aranżacji wnętrza. Przedstawiamy kilka krzeseł barowych, które dopełnią różne style - od skandynawskiego po Glamour
Jakie stoliki kawowe do salonu?
Stolik kawowy do salonu to użyteczny dodatek, który może być pięknym dopełnieniem zarówno nowoczesnego jak i klasycznego wnętrza. Oto kilka propozycji designerskich stolików do kawy, które możesz zaadaptować do swojego salonu.
10 designerskich puf do nowoczesnych wnętrz
Pufy to dodatki do salonu, jadalni czy kuchni, które uzupełniają pozostałe meble. Niejednokrotnie z siedzisk przekształcają się w podnóżki czy stoliki kawowe. Przedstawiamy 10 designerskich puf, które pasować będą do wnętrz nowoczesnych.
Showing 1 do 5 of 79 (1 Pages)